NOVINKY

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili naší XV. charitativní aukce, kde se podařilo vybrat neskutečných 850.000 Kč! Výtěžek aukce bude využit pro spolufinancování nového svozového vozidla pro naše klienty a pro další provoz našeho stacionáře.

Podzimní dekorace, výroba strašáků, dýňová polévka, opékání špekáčků, svařáček, ... Takto jsme si užívali vydařené sobotní odpoledne v naší zahradě stacionáře :-)

Děkujeme manželům Okáčovým z Farma u Lamáka, kteří nás pravidelně navštěvují a podporují, za příjemně strávené dopoledne. Všichni se na lamy Koku a Kočičáka vždy těší Také nemohli chybět úžasní pejsci Jimy a Bimbo :-)

Vzhůru na palubu! Dnešní vydařená plavba výletní lodí po Novomlýnské nádrži, za kterou děkujeme našemu sponzoru Janu Kmeťovi (Zemní a výkopové práce KMEŤ) z Dobrého Pole. Nejen že pro nás připravil nádhernou plavbu s občerstvením, ale také nás čekalo sladké překvapení a mnoho dárečků. Všichni jsme si slunečný den užili a těšíme se na další krásné...

Děkujeme spolupracovníkům a zákazníkům společnosti Fosfa a.s. za finanční dar ve výši 20.000 korun jako výtěžek z jarní charitativní sbírky. Moc si toho vážíme!


Přihlaste se k odběru novinek e-mailem: