NÁVOD NA PŘIPOJENÍ K 14. DOBROČINNÉ AUKCI 

NA DRAŽEBNÍM PORTÁLU www.aukro.cz


Vážení partneři, sponzoři a přátelé, jak jsme Vás již informovali, letošní tradiční dobročinná aukce proběhne formou elektronické dražby na portálu www.aukro.cz. Dražit tedy můžete v teplech svých domovů, a to od čtvrtka 10. 12. 17 hod do neděle 13. 12. 2020 17 hod.

Níže přikládáme návod jak na to 😊 Může se to zdát složité, ale celý postup Vám zabere pár minut.

1. VE SVÉM INTERNETOVÉM PROHLÍŽECI PŘEJDĚTE NA STRÁNKU www.aukro.cz

2. V PRAVÉM HORNÍM ROHU KLIKNĚTE NA "Moje Aukro - přihlásit"


3. OTEVŘE SE VÁM STRÁNKA www.aukro.cz/prihlaseni, V PRAVÉ ČÁSTI OBRAZOVKY KLIKNĚTE NA "Registrovat se"

4. OTEVŘE SE VÁM STRÁNKA www.aukro.cz/registrace. Do pole "Zadejte Vás e-mail" zadejte svou e-mailovou adresu. (Pokud e-mailovou adresu nemáte můžete si ji vytvořit například na www.seznam.cz). Do pole "Heslo" si vytvořte své heslo. (Heslo musí obsahovat minimálně jedno velké písmeno, jedno malé písmeno a čislici). Poté klikněte na "Pokračovat"

5. OTEVŘE SE VÁM STRÁNKA www.aukro.cz/registrace/krok-1. Aukro si zakládá na bezpečné dražbě jak pro prodávající, tak pro nakupující, proto je zde třeba zadat Vaše reálné údaje. (Jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo). Poté klikněte na "Pokračovat"

6. OTEVŘE SE VÁM STRÁNKA www.aukro.cz/registrace/krok-2. Nyní je třeba, aby jste se přihlásili do své e-mailové schránky, kde budete mít e-email od Aukra. Ten je třeba otevřít a potvrdit kliknutím na "Potvrdit registraci"

7. OTEVŘE SE VÁM STRÁNKA AUKRA A ÚČET JE HOTOV 😊 NYNÍ STAČÍ KLIKNOUT NA "Prozkoumat aukce"

8. VE SVÉM INTERNETOVÉM PROHLÍŽECI PŘEJDĚTE NA STRÁNKU https://aukro.cz/uzivatel/Biliculum/nabidky a zde od čtvrtka 10. 12. 17 hod do neděle 13. 12. 17 hod uvidíte naše dražená díla a můžete dražit.

POKUD BYJSTE S POSTUPEM MĚLI POTÍŽE KONTAKTUJTE NÁS A MY VÁM PORADÍME 😊

e-mail: marketing@biliculum.cz

telefon: 722 943 213